Centrum Bankietowe Niagara

Centrum Bankietowe Niagara istnieje od 2001 roku i jest idealnym miejscem na zorganizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego, bankietu, studniówki, uroczystości rodzinnych. Eleganckie, przestronne i gustowne wnętrze, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite menu sprawią, że Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb  Klientów i sprawić, żeby przyjęcie weselne było niepowtarzalne.
Centrum Bankietowe Niagara znajduje się w odległości 10 min  od Centrum Białegostoku w cichym, spokojnym i urokliwym miejscu nieopodal lasu.

Dysponujemy trzema niezależnymi klimatyzowanymi salami:

  • salą kominkową, która pomieści 70 gości,
  • salą perłową do 130 osób,
  • salą bursztynową do 200 osób.

Sala bursztynowa:
Nazwa pochodzi od kamienia szlachetnego. Jest to kamień sukcesu, który daje pogodne usposobienie i sprzyja pomyślności w biznesie. Obdarza sprytem i mądrością w zakresie finansów.
Sala bursztynowa utrzymana jest w kolorystyce złota, żółci oraz odcieni brązu. Ugościmy w niej nawet do 200 osób.

Sala perłowa:
Perły w symbolice traktowano jako kamień szlachetny. Ze względu na łagodny połysk uchodziły za klejnot księżycowy i kobiecy, ze względu na kulisty kształt były symbolem doskonałości oraz czystości, wzniosłości, bogactwa, zdrowia i poświęcenia. Perła udziela szczescia małżeńskiego.
Sala perłowa utrzymana jest w kolorystyce chłodniejszej z odcieniami beżu. Sala pomieści do 130 osób.


Sala kominkowa:
Nastrojowa sala z kominkiem stwarza możliwość odpoczynku i pozwala na chwile wytchnienia. Pozwala ona także na organizację szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Przystosowana jest do organizacji mniejszych imprez do 70 osób.


Zapraszamy do obejrzenia naszego lokalu na żywo.