Studniówka

Wiele wieków temu zaczęto organizować zabawy, które miały zaznaczyć wejście człowieka w nowy etap życia. Był to czas świętowania, który różnił się od siebie w zależności od kultury. Jednym z takich obrzędów, w którym można się doszukiwać takiego uargumentowania jest studniówka. Nie wiadomo kiedy dokładnie zaczęto organizować taką imprezę, ale na pewno nie mogło to być wcześniej niż przed rokiem 1812, gdy to  dzięki pruskiemu reformatorowi zatwierdzono pomysł wprowadzenia egzaminu dojrzałości.

Dziś studniówka, to znany zwyczaj. Szkoła średnia jest wręcz zobowiązana do jej zorganizowana. Jeszcze kilkanaście lat temu, ta zabawa odbywała się na salach gimnastycznych szkolnych placówek. Jednakże dziś są to wielkie bale, na które niejednokrotnie rodziny wydały całe swoje oszczędności. Bal maturalny, inaczej słynna Studniówka jest niezapomninym przeżyciem dla maturzystów, dlatego też uczniowie powinni spędzić go w gronie znajomych i w miłym otoczeniu.

Centrum Bankietowe Niagara zaprasza serdecznie wszystkich uczniów szkół średnich do organizacji balu studniówkowego. Pasją właścicieli jest stwarzanie niezapomnianej atmosfery poprzez dopracowane i unikalne aranżacje, wykwintne i bogate potrawy oraz dbałość o satysfakcję gości. Okolica wolna od zgiełku sprawia, że udział w imprezie organizowanej przez nas jest, nie tylko, udaną, szampańską zabawą,  gdzie oferujemy pyszne potrawy kuchni polskiej, ale także wypoczynkiem dla ciała i umysłu. Dysponujemy trzema przestronnymi i eleganckimi salami z klimatyzacją na 70, 130 i 200 osób oraz dużym parkingiem.

Znakiem rozpoznawczym Niagary jest wysublimowany smak, przejawiający się na każdym etapie realizacji imprezy. Zapewniamy komfortowe świadczenie usług przy jednoczesnej dbałości o najdrobniejsze szczegóły organizacyjne.